Компанія Дез Кіллер надає комплексні послуги з дезінсекції приміщень та територій різного призначення. Ми обробляємо від комах житлові квартири, приватні будинки, котеджі, склади, магазини, харчові виробництва та місця громадського харчування (кафе та ресторани). Ми працюємо по всьому Дніпру, але за потреби наші дезінсектори готові виїхати до будь-якого населеного пункту дніпропетровської області протягом тридцяти хвилин після оформлення заявки.

Що таке дезінсекція – це комплекс заходів, спрямований на знищення безхребетних членистоногих всіх типів, а також здійснення контролю над їх популяцією на певній території.

Які види дезінсекції бувають

Профілактична дезінсекція – як випливає з назви, застосовується як профілактичний захід від появи комах у приміщенні. Даний вид дезінсекції спрямовано створення несприятливих умов розвитку популяції членистоногих в житлових приміщеннях і відкритих територіях. Застосовується тільки після винищувальної дезінфекції і, як правило, власними силами клієнта.

Винищувальна дезінсекція – це санітарна обробка спрямована на повне знищення дорослих особин, а також їх потомства. Від виду комах залежить метод проведення дезінсекції, хімічна або механічна обробка. У переважній більшості випадків використовується комбінований метод. Для досягнення максимального ефекту від обробки цей вид дезінсекції рекомендується замовляти у спеціалізованих компаній, наприклад, у Дез-Кіллер.

Застосовувані нами методи дезінсекції

Для проведення дезінфекції ми використовуємо такі методи:

Обробка холодним туманом – газо-аерозольний тип обробки малих та середніх об’єктів, ефективний для знищення будь-яких видів комах, рекомендується нами за малої та середньої чисельності популяції шкідників .

Обробка Гарячим Туманом – газо-аерозольний тип обробки великих об’єктів житлового та нежитлового призначення, ефективний проти всіх видів комах. Застосовується для знищення великих популяцій.

Механічне руйнування гнізд – використовується при обробці від шершнів, ос, мурах застосовується разом із газо-аерозольним методом.

Ми проводимо дезінсекцію від наступних комахЧому треба замовляти дезінсекцію у професіоналів

Дезінсекція від Дез-Кіллер безпечна для людей та домашніх тварин, оскільки ми використовуємо для знищення комах лише якісні препарати, імпортного виробництва, які пройшли необхідну сертифікацію.

Висока ефективність знищення комах, у 99% випадків повторна обробка приміщення або території не потрібна, оскільки наші фахівці підбирають інсектициди індивідуально для кожного окремого випадку.

Після дезінсекції не залишається запаху в приміщення, тому що при обробці житлових приміщень газом наші дезінсектори використовують спеціально розроблений для цих цілей склад.

Швидкість обробки – ми використовуємо сучасні парогенератори типу TF 35 та Fog С150, які дозволяють проводити дезінсекцію швидко та якісно.

Ми працюємо без обідів та вихідних, Ви можете замовити послугу дезінсекції на зручний для вас час, ми гарантовано приїдемо до Вас та знищимо комах.

Найбільш доступні ціни на дезінсекцію в Дніпрі,вартість дезінсекції від комах починається від 500 гривень

Ми надаємо гарантію на всі види робіт, які ми проводимо, оскільки працюємо офіційно.

Надаємо гарантійну підтримку, Ви можете завжди розраховувати на нас. Ми не забуваємо своїх клієнтів і завжди готові прийти вам на допомогу.

Відгуки клієнтів про дезінсекцію від Дез-Кіллер