Паста-Гель: ефективний Засіб від Тараканів

Пропонуємо купити недорогий, але ефективний професійний засіб від тарганів.

Паста від тарганів – Kill Cockroach Gel

Засіб Kill Cockroach Gel (25 г) від компанії Dez Killer – це ефективний засіб у боротьбі з тарганами та є лідером на ринку аналогічної продукції. Препарат дозволяє позбавитися проблеми на довгий час.

Одного Шприца пасти-гель Kill Cockroach Gel цілком достатньо для обробки приміщення площею 25 квадратних метрів.

Вартість Kill Cockroach Gel

1 Шприц Kill Cockroach Gel  2 Шприца Kill Cockroach Gel3 Шприца Kill Cockroach Gel
250 Гривен470 Гривен675Грівен

Наша кампанія пропонує Вам розібратися з цією проблемою за допомогою пасти. Що це таке?

Паста від тарганів Kill Cockroach Gel – це ефективний засіб у боротьбі з комахами. Вона складається з високоякісних компонентів та нутрієнтів, які з високою ймовірністю знищать паразитів. Також дозволяє позбавитися проблеми на довгий час. Препарат відноситься до 4 класу токсичності, тобто найлегшого класу. Це означає його застосування у дошкільних, шкільних та вищих закладах.

Препарат виготовляється шляхом з’єднання гелю з харчовою добавкою. При з’єднанні ці компоненти утворюють густу масу, яка називається пастою. Комахи, бачачи цей смачний десерт, не відмовляються від нього і відразу ж починають його поїдати. Це дозволяє ефективно та швидко позбутися всіх тарганів у житлі.

Як вона діє на комах?

Паста, потрапляючи в організм таргана, зв’язується з рецепторами центральної нервової системи комах. Внаслідок цього у них розвиваються паралічі та конвульсії, що призводять до загибелі. Першої хвилі вимирання схильні не всі таргани. Перші з них починаючи поїдати пасту гинуть протягом перших кількох хвилин. Більш адаптовані до отрут особини загинуть на 3-7 добу.

Способи застосування нашого засобу від тарганів Kill Cockroach Gel

Існують два способи застосування пасти. Перший – профілактичний, другий – винищувальний. Дізнатися, який варіант підходить Вам, може встановити тільки висококваліфікований фахівець. Але давайте таки розберемо ці способи!

Паста застосовується з профілактичною метою тоді, коли був помічений хоча б один представник сімейства. Дезінфектор точково наносить пасту в найімовірніші місця проживання прусаків. Цими місцями є: баки для сміття, вентиляційні труби, щілини між кухонними шафами і стіною, щілини в плінтусах і плитці, санвузол і т.д.

У знищувальних ціляхпрепарат застосовується вже коли інші види отрут не діють на комах і кількість шкідників перевищила поріг у 50 особин у нічний час. При цьому способі знищення дезінфектор наносить пасту від прусаків у більшій кількості та у всіх можливих місцях появи та знаходження рудих тарганів.

Способи профілактики та винищення можуть частішати за необхідності. Якщо відбувається повторна обробка, місця нанесення отрути можуть змінюватися залежно від вогнищ проживання комах, що паразитують.

Техніка безпеки

Роботу з отруйною речовиною слід доручати тільки фахівцям. Але якщо ви зібралися працювати самостійно слід знати і застосовувати деякі правила:

  1. При обробці необхідно користуватися індивідуальними засобами захисту органів дихання та рукавичками для рук.
  2. Люди схильні до алергічних реакцій, повинні з обережністю застосовувати препарат;
  3. Уникати потрапляння на слизову оболонку рота, носа, очей і на шкіру.

Яка гарантія?

Наш препарат користується великою популярністю по всій Україні. Випробовано майже на всіх місцях діяльності людини. Сфера застосування може бути найрізноманітнішою:

  • Великі підприємства громадського харчування (їдальня, кафе, ресторани, супермаркети, офіси);
  • Державні та приватні загальноосвітні установи (сади, школи, ліцеї, коледжі, технікуми, університети);
  • Житлові комплекси (квартири, гуртожитки студентського та сімейного типу, приватні будинки).

Завдяки високої ефективності пасти від тарганів Kill Cockroach Gel, Ви незабаром забудете про шкідників. Так як прусаки віддають перевагу пасті іншій їжі, вони швидше заразяться. А внаслідок комахи можуть рознести приманку в місця проживання і таким чином знищити понад 40 інших особин. Паста зі стовідсотковим результатом, знищує прусаків, стійких до інших видів речовин і має тривалу залишкову дію.

Ну і нарешті, зручність та простота застосування пасти дають можливість швидко, легко та безпечно винищити шкідників та привести в будинок чистоту та порядок!

Зберігання препарату:

  • Термін зберігання: 1 рік;
  • Температура зберігання: 0°С – +5°С;
  • Обов’язково зберігати в недоступному для дітей та тварин місці.