Засіб для дезінфекції Пероксин

Що потрібно знати про препарат при обробці від вірусів мікробів та плісняви

Засіб для дезінфекції Пероксин. Що треба знати про препарат

Сьогодні ми вже по-іншому дивимося на необхідність дезінфекції : коронавірус змусив усіх зважати на вірусну загрозу Але на щастя, є безліч варіантів профілактики, зокрема санітарна обробка приміщень. Хімічна промисловість пропонує чимало коштів для цього, але ми поговоримо про найпопулярніший серед професіоналів засіб – препарат «Пероксин».

Що це за препарат?

Що таке Пероксин

Пероксин – це концентрат для обробки від вірусів, бактерій, грибків та яєць гельмінтів приміщень, поверхонь, інвентарю, обладнання. Він відноситься до групи перекисних, і застосовується, якщо потрібна профілактична обробка приміщень, таких як:

 • Амбулаторій та стаціонарів, у тому числі опікових відділень;
 • Підприємств харчової промисловості та громадського харчування;
 • Офісів та держустанов;
 • Житлових приміщень: квартир, приватних будинків, хостелів, готелів.

Застосовуватися він може з для різних цілей. Починаючи від профілактичної обробки інструментів та закінчуючи комплексною дезінфекцією.

Повна інформація про препарат знаходиться на сторінках сайту виробника: https://inkraslav.all.biz/sredstvo-dezinficiruyushchee-peroksin-g238714

Для чого використовують деззасоб «Пероксин»?

Приводи для знезараження можуть бути різними:

 • Дезінфекція після виявлення хвороботворних мікроорганізмів або перебування в приміщенні хворого небезпечним. захворюванням;
 • Профілактика під час епідемій та пандемій;
 • Планове знезараження;
 • Спалах внутрішніх інфекцій (наприклад, внутрішньолікарняних).

Обробка від вірусів Пероксином

Застосовуючи Пероксин, можна знищити мікобактерії, бактерії, яйця глистів та віруси, у тому числі ВІЛ, COViD-19, гепатит В та інші. Він вважається одним із найефективніших засобів у своїй групі.

Що входить до складу засобу?

Оскільки пероксин відноситься до групи перекисних, в його основі обов’язково присутній перекис водню (10% від об’єму), яку доповнює полігексаметиленгуанідин гідрохлорид (2,5%). Також у списку інгредієнтів міститься комплекс органічних кислот, блоксополімери окису етилену та пропілену, бензоат натрію, інгібітор корозії, стабілізатор.

Оскільки він поставляється в концентрованому вигляді, його можна розбавляти різною мірою. Залежно від концентрації, Пероксин, робочий розчин застосовується для передстерилізаційної дезінфекції, знезараження приміщень, поверхонь, інструментів та обладнання, а також знищення колоній грибків, здатних завдати шкоди здоров’ю.

«Пероксин» як засіб для обробки від вірусів

У «Дез Кіллер» ми застосовуємо цей препарат для боротьби з вірусами, у тому числі коронавірусом, грипом, гепатитом і т.д. Він діє досить швидко, а завдяки професійному обладнанню ми можемо дезінфікувати навіть дуже важкодоступні місця.

Пероксин для боротьби з вірусами
Перевагою в противірусному профілактичному знезараженні Пероксином є ще й те, що він не залишає після себе плям, нальоту, неприємного запаху. Але при цьому усуваються не лише віруси, а й грибки та бактерії.

Методи застосування при дезінфекції від вірусів

Усього існує три способи використання:

 • Занурення. Використовується для інструментів та предметів побуту;
 • Протирання. Підходить для поверхонь і меблів (у тому числі з оббивкою, що миється);
 • Зрошення. Може використовуватися для тотальної обробки приміщення з використанням апарату для створення холодного туману.

В залежності від концентрації визначається час експозиції. Це час знаходження препарату на оброблюваних предметах та поверхнях.

Пероксин, інструкція із застосування

Незважаючи на те, що цей препарат вважається одним з найефективніших і найбезпечніших, це справедливо тільки при суворому дотриманні часу витримки та концентрації засобу. Розчин може бути різної насиченості від 0,25% до 5%.

Точний вміст засобу визначається не тільки часом впливу, а й типом збудників хвороб. Правильно підготувати все та провести обробку зможе лише людина, яка добре знає технологію такої обробки. В іншому випадку це буде не лише марна витрата засобу, а й збережеться ризик зараження небезпечним збудником.

Де можна купити Пероксин у Дніпрі?

У вільному продажу цей концентрат відсутній. Він відноситься до категорії професійних засобів дезінфікування, тому поставляється великими партіями представникам компаній і підприємцям, які працюють у відповідній галузі.

У нашій компанії Дез Кіллер ми часто використовуємо саме Пероксин. Він дозволяє нам гарантувати результат обробки та повну безпеку приміщення після його застосування. Наші співробітники навчені роботі з ним, і зможуть зробити все відповідно до технологічної карти застосування.

Все, що пропонують під виглядом Пероксину в роздріб може виявитися підробкою. Оригінальний препарат продають лише представники компанії або її офіційні партнери.