Знищення Щурів Дніпро

Знищення Щурів Дніпро
Дератизація від:Чорних та Сірих Щурів
Спосіб обробки:Хімічний та Механічний Метод, Пастки
Тип приміщення:Приватні будинки, підвали, горища, квартири, склади, магазини, зерносховища
Мінімальна вартість:500 Гривень

Дез-Кіллер надає населенню та бізнесу якісні послуги зі знищення щурів. Ми працюємо по всій Дніпропетровській області. Ми готові надати свою допомогу у боротьбі з гризунами для власників бізнесу, приватних осіб, державних установ, фермерських господарств та міських комунальних підприємств за найнижчими цінами в регіоні. Знищення щурів проводиться із застосуванням імпортних хімічних препаратів, а також різних механічних пасток власного виробництва.

Професійна дератизація від щурів

Професійне знищення щурів – це не хаотичне розміщення приманок та механічних пасток по всій території. Це комплекс заходів, що включає:

Дослідження об’єкта – наш спеціаліст виїжджає до вас на об’єкт, проводить первинний огляд, визначає тип мешкаючих гризунів, чисельність популяції та обсяг майбутніх робіт. Завдяки цьому підбирається методика обробки, хімічні речовини та розраховується кінцева вартість.

Винищення щурів – це вже як наслідок першого етапу. Наш працівник розміщує приманки та механічні пастки, а також проводить обробку приміщення.

Профілактичні дії – це заходи, які в майбутньому перешкоджають проникненню гризунів на територію об’єкта.

Без комплексного підходу до дератизації, ефективно знищити щурів не вийде, а використання хімічних препаратів, що продаються в магазинах, дає малу ефективність, до того ж може бути небезпечним для вашого здоров’я.

Використовувані нам методи дератизації

Механічний метод включає розміщення пасток власної конструкції, блокування щурових нір і доступів до води. Цей спосіб боротьби з щурів підходить при низькій чисельності популяцій щурів. Підходить для застосування в квартирах, приватних будинках, харчових виробництвах та громадському харчуванні.

Хімічний метод включає розпилення отрут у порошкоподібній формі, закачування в нори спеціальних газових сумішей. Цей метод використовується лише за високої чисельності популяції гризунів. Підходить для обробки складів, підвалів, горищ та будь-яких інших нежитлових приміщень.

Приманковий метод заснований на розміщенні приманок у приміщеннях, де мешкають щури. Як правило, використовується разом із механічною дератизацією.

Вартість дератизації від щурів

Вартість наших послуг безпосередньо залежить від розміру популяції щурів, типу об’єкта, що обробляється, і застосовуваного способу дератизації. Кінцева ціна знищення щурів залежить від квадратури оброблюваної території, часу роботи спеціаліста та вартості препаратів для дератизації.

Примітка: Вартість знищення щурів розраховується індивідуально в кожному окремому випадку. Мінімальна вартість замовлення на обробку – 500 гривень.

Увага: При обробці великих об’ємів понад 300 квадратних метрів діють спеціальна цінова пропозиція на знищення щурів.Переваги обробки від щурів наших компаній

  • Працюємо по Дніпру та всій Дніпропетровській області.
  • Працюємо цілодобово та безвихідних.
  • При дератизації використовуються якісні отрутохімікати та пастки.
  • Індивідуальний підхід до кожного об’єкта обробки.
  • Безкоштовні консультації щодо дератизації.
  • Безкоштовний виїзд фахівця на об’єкт.
  • 100% ефективність знищення щурів на об’єкті.
  • Маємо всю необхідну дозвільну документацію на проведення робіт.
  • Даємо гарантію на обробку від щурів і виконуємо свої гарантійні зобов’язання.
  • Гнучка цінова політика – ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам.

Замовляючи дератизацію від щурів у нас, Ви можете бути впевнені у високій якості послуг, що надаються нами. Ми готові виїхати до Вас у день замовлення, та провести обробку швидко та ефективно у будь-який зручний для Вас час.