Дезинфекция от вирусов Днепр

Профессиональная обработка от вирусов и всех типов COVID-19
Дезінфекція від вірусів Дніпро
Дезінфекція відВірусів у тому числі і Covid
Метод дезінфекції:Хімічний
Тип приміщення:Квартири, Будинки, Комерційні
Мінімальна вартість:700 гривень

2020 рік і пандемія COVID-19 дали нам чітко зрозуміти, що мікроби, зокрема віруси – це невидимі та дуже страшні вороги. Щодня ми отримували новини, як коронавірус забирає життя людей. Знищення цього вірусу стало важливим завданням, а багато хто усвідомив, яку важливу роль відіграє обробка від вірусів. Основний метод – це дезинфекція дезинфекція. Так називають комплекс дій, спрямований на знищення збудників грипу, респіраторних захворювань та інших патогенів. Така санітарна обробка приміщень робить їх повністю безпечними для людини.

Кому потрібна професійна обробка від вірусів?

По суті, будь-яке місце, де можуть перебувати люди та тварини, потребує періодичної профілактичної санітарної обробки. Це можуть бути:

 • Квартири та приватні будинки. Особливо важливо проводити регулярну обробку від вірусів тим, хто орендує житло. Це не тільки дозволить вам з упевненістю говорити про безпеку, але й надасть вагому перевагу, підвищить цінність послуги;
 • Комерційні приміщення. Власники магазинів, торгових центрів, кафе та просто офісних будівель відповідають за безпеку та повинні стежити за чистотою. Дезінфекція приміщень від вірусів допоможе впоратися із цим завданням навіть в умовах пандемії;
 • Приміщення для утримання домашніх тварин, зберігання продуктів харчування. Так, доведено, що той самий коронавірус може жити на поверхнях від 3-4 годин до декількох днів і навіть тижнів. Домашні ж вихованці також схильні до зараження хворобами і знезараження дозволить зберегти їх поголів’я і не допустити фінансових втрат.

До того ж, лише професійна обробка, яку надає наша служба дезінфекції, дозволяє досягти гарантованого результату, чистоти та безпеки.

Скільки коштує дезінфекція від вірусів?

Оскільки обробка приміщення від вірусів потребує спеціального обладнання та професійних засобів, це відбивається на вартості. Нижче ми наведемо для вас перелік основних робіт, які включає дезінфекція.

Тип ПриміщенняГаз без запаху
Кімната в гуртожитку700 UAH
1-но кімнатна квартира800 UAH
2-кімнатна квартира900 UAH
3-кімнатна квартира1000 UAH
4-кімнатна квартира1100 UAH
Будинок: від 100м2від 1200 UAH

Які методи ми використовуємо в роботі?

Ми застосовуємо новий та ефективний спосіб дезінфекції – холодний туман.

Переваги його полягають у наступному:

 • Проникає навіть у дуже важкодоступні місця, де немає можливості провести звичайну санітарну обробку;
 • При правильному доборі препаратів приміщення після провітрювання залишається повністю безпечним для людей і тварин. Це важливо, якщо проводиться дезінфекція будинку та інших житлових приміщень;
 • Ви можете бути впевнені, що засіб буде взаємодіяти зі 100% поверхонь приміщення.

Для цього наша компанія Дез Кіллер використовує лише сучасне оснащення та препарати.

Устаткування нашої служби дезінфекції

Для створення холодного туману наша бригада використовує апарат Фог 150 плюс. Він оптимальний для обробки житлових, комерційних та господарських приміщень, що дозволяє регулювати розмір краплі. Це дозволяє ефективно використовувати кожен окремий препарат із різними вимогами до технології розпилення.

Вірусна дезінфекція приміщень відбувається швидко, але ефективно. Ви отримуєте якісний результат та впевненість у безпеці свого приміщення.

Які препарати ми використовуємо?

Ми маємо великий арсенал засобів дезінфекції. Кожен конкретний випадок потребує індивідуального підходу та підбору діючої речовини. Ми працюємо лише з імпортними препаратами, оскільки вони пройшли випробування безпеки для людини. У них використовуються такі речовини, що діють:

 • Дуасепт. Має бактерицидний, фунгіцидний, віруліцидний і овоцидний ефект. Використовується для передстерилізаційного очищення та обробки засобів медичного призначення, дезінфекції квартир та будинків, лікарень, офісів;
 • Пероксин . 100% біорозкладний засіб, який здатний знищити всіх збудників хвороб, включаючи внутрішньолікарняні штами інфекцій, яйця гельмінтів та Covid 19.

Наша компанія Дем Кіллер повною мірою використовує можливості сучасних засобів дезінфекції, але є й інші плюси.

Переваги професійної обробки квартири від вірусів

Зараз, коли коронавірус змусив нас переглянути своє ставлення до профілактики та захисту від мікробів, важливо запропонувати справді якісну дезінфекцію квартири, будинку, офісу, магазину, кафе. Ми готові убезпечити вас від усіх збудників хвороб:

 • Швидко;
 • Без запаху в приміщенні;
 • Без плям;
 • Зі 100% гарантією;
 • У будь-якій точці Дніпра та області;
 • Екологічні препарати останнього покоління.

Ви будете впевнені в тому, що у вашому будинку або офісі, магазині або залі кафе буде дійсно чисто і безпечно для всіх, навіть якщо перед обробкою в приміщенні знаходилася людина, заражена небезпечною та заразною хворобою.