Знищення Тарганів Дніпро

Акційна ціна від 17.50 грн за кв.м.
Знищення Тарганів Дніпро
Дезінсекція відТарганів Прусаків
Метод дезінсекції:Холодний Туман, Гарячий Туман
Мінімальний час:20 хвилин
Тип приміщення:квартири, будинки, котеджі, готелі, бази відпочинку, кафе ресторани, магазини
Мінімальна вартість:700 гривень

Дез-Кіллер проводить професійну дезінсекцію від тарганів у місті Дніпро, а також по всій Дніпропетровській області. Нашими послугами знищення тарганів можуть скористатися як приватні особи, так і власники бізнесу різної форми власності, господарі закладів громадського харчування (кафе, ресторани, бари), а також комунальні підприємства та компанії, що управляють.

Ми гарантуємо звільнення від тарганів за одну обробку за найдоступнішими цінами.

Застосовувані нами методи знищення тарганів

 

Знищення тарганів холодним газом – друга назва даного методу, обробка холодним туманом.

Методика холодного туману заснована на розпилення дрібних частинок дезінсекційного розчину на водній основі за площею всього приміщення за допомогою спеціалізованого обладнання, генератора холодного туману.

Переваги обробки холодним туманом:

 • Висока швидкість обробки квартири.
 • Швидка загибель дорослих особин та личинок тарганів.
 • Дезинсекційний розчин наноситься тонким шаром за площею всього приміщення.
 • Холодний туман не залишає слідів обробки на меблях та стінах.
 • Методика абсолютно безпечна для людей та домашніх тварин

З недоліків холодного туману можна назвати лише те, що він призначений обробки житлових приміщень невеликий квадратури. Якщо потрібно обробити велике приміщення, наші спеціалісти використовують генератор гарячого туману.

Знищення тарганів гарячим газом – інша назва цього методу – обробка гарячим туманом. Метод заснований на термічному нагріванні дезінсекційного засобу до температури пари, тобто практично до 95 градусів за Цельсієм з подальшим розпорошенням за обсягом приміщення, що обробляється.

Цей метод обробки вважається найефективнішим, особливо коли потрібно знищити велику колонію тарганів.

Переваги обробки гарячим туманом:

Основні переваги способу абсолютно такі самі, як і при знищенні тарганів, методом холодного туману. Нижче Ми виділимо лише основні відмінності.

 • Швидкість обробки значно вища, ніж при холодному тумані.
 • Моментальна загибель тарганів.
 • Розчин проникає у всі важкодоступні місця.
 • Обробляються приміщення великого обсягу.

Примітка: Всі хімічні засоби, які ми використовуємо, пройшли необхідну сертифікацію і мають клас небезпеки 4, а саме, препарати від тарганів абсолютно безпечні для здоров’я людини та домашніх тварин, дозволені до використання в дитячих шкільних та дошкільних закладах. .

Ціна на знищення тарганів

У таблиці вказано мінімальну вартість знищення тарганів у квартирах стандартного планування та квадратури, а також вказано вартість дезінсекції у приватних будинках середньої площі. Якщо у Вас є квартира з великою кількістю кімнат, а будинок більше 150 квадратних метрів, вартість обробки від тарганів розраховується в індивідуальному порядку після звернення.

Тип ПриміщенняГаз із запахомГаз без запахуПастою
1 кімната в гуртожиткувід 700 UAHвід 800 UAHвід 800 UAH
1-но кімнатна квартиравід 800 UAHвід 900 UAHвід 900 UAH
2-кімнатна квартиравід 800 UAHвід 1000 UAHвід 1000 UAH
3-кімнатна квартиравід 900 UAHвід 1100 UAHвід 1100 UAH
4-кімнатна квартиравід 1000 UAHвід 1200 UAHвід 1200 UAH
Будинок: від 100м2від 1100 UAHвід 1400 UAHвід 1400 UAH

Примітка:Для власників бізнесу у сфері громадського харчування (кафе, ресторанів, барів), державних установ, ОСББ та комунальних підприємств діють спеціальні ціни на знищення тарганів. Дізнатися точну вартість дезінсекції потрібного Вам приміщення можна у наших менеджерів.

Переваги професійної обробки від тарганів

Швидкість та ефективність обробки – ми використовуємо професійне обладнання та якісні препарати, що гарантує високу швидкість обробки всієї квартири від тарганів.

Безпечні для людини та домашніх тварин препарати – хімічні речовини, які ми використовуємо від комах, пройшли необхідну сертифікацію і є абсолютно безпечними для людини та домашніх вихованців, але смертельними для тарганів.

У приміщення не залишається слідів обробки – методи знищення тарганів, які ми використовуємо, у квартирі не залишають слідів і їдкого запаху.

Конфіденційність – сусіди ніколи не дізнаються про вашу проблему з тарганами. Наші дезінфектори приїжджають до Вас у цивільному одязі, та перевдягаються вже безпосередньо перед обробкою. Ми вміємо зберігати ваші таємниці.

Відгуки про дезінсекцію від наших клієнтів


Сьогодні вранці у нас була обробка від тарганів. Я приємно здивований результатом! Прийшов з роботи, а підлога вся в трупіках!

Нас не було тиждень вдома як зайшли побачили багато мертвих великих клопів, під ліжком та під кріслом. Третю ніч спимо спокійно, ніхто не кусає. Я дуже вдячна, дуже дякую вашій компанії!!!!

Вже минуло три дні, результатом задоволені!!! Таргани дохнуть та дохнуть!!!

Не люблю писати коментарі, так само як і не люблю їх читати. Але в цьому випадку думаю що зобов'язаний. Проблема – таргани. Була, але вже ні! Дружина побачивши двох тарганів на кухні заволала «Викликаючий СЕС»! Знайшов вас через інтернет, повторюю, коментарів не читав, рекомендацій не мав. Сподобалася робота менеджера, чітко та зрозуміло було названо суму. Фахівці обробили за півгодини нашу «двушку», не пропонуючи непотрібних додаткових послуг чи підписатися на їхній ютуб канал. Дали гарантійний листок, приїхали з усією документацією на хімікати, якими оброблялася квартира. Головне результат, тарганів немає, дружина задоволена!

Єгор АнтиповДнепропетровск обработка от тараканов

Ми з чоловіком прожили 30 років у квартирі, але вперше зіткнулися із проблемою тарганів. Чула від сусідів та знайомих, але ніколи не відчувала цього жаху на собі! Не стали куштувати всякі порошки і крейди з інтернету, звернулися відразу до компанії Дез-Кіллер за порадою знайомих. Поки що задоволені. Сподіваюся, у найближчі 50 років ця проблема не повернеться.

Ірина ВалеріївнаДнепр уничтожение тараканов

Відмінно спрацювали, оперативно та якісно! Результат очевидний, тарганів немає вже третій місяць, і це факт. Я замовляв обробку газом без запаху, і дійсно, запах відсутній повністю як і обіцяли. Велике вам спасибі, рекомендуватиму вашу компанію своїм друзям та знайомим

Анатолій ВолодимировичКривой Рог уничтожение тараканов

Підготовка приміщення межа дезінсекцією

Перед знищенням тарганів потрібно зробити таке:

 1. Потрібно зробити вологе прибирання у всій квартирі.
 2. Бажано відсунути від стін меблі.
 3. Приберіть всі продукти харчування на балкон
 4. У кухні відсунути холодильник та кухонну плиту.
 5. Винести на балкон квартири все кухонне начиння.
 6. З ванної кімнати видалити всі предмети особистої гігієни.
 7. Одяг, постільна білизна, дитячі іграшки потрібно запакувати у герметичний пакет.
 8. Диван залишити в розкладеному стані.
 9. Малюнки, написані маслом, накрити плівкою.

Увага: від правильної підготовки приміщення залежить якість знищення тарганів та прусаків. Вільну від речей квартиру обробляти значно швидше та ефективніше. Під час обробки у приміщенні не повинні бути присутніми люди та домашні тварини. У квартиру можна заходити за три години після дезінсекції.

Ваші дії після дезінсекції

 1. До приміщення можна заходити через три години після обробки квартири газом.
 2. Відкрийте всі вікна та зробіть провітрювання приміщення протягом 40 хвилин.
 3. Зробіть вологе прибирання в квартирі з використанням сода-мильного розчину.

Увага: протирати потрібно лише ті поверхні, з якими можливий контакт у повсякденному житті. Задні стінки шаф, стінки холодильника під кухонною мийкою протирати не рекомендується.

Профілактика від появи тарганів після обробки

Обмежте місця прийому їжі – від звички їсти на дивані перед телевізором рекомендуємо відмовитися. Крихітки та залишки їжі можуть залучити тарганів у ваш будинок.

Мийте посуд і прибирайте раковину відразу після їди, таким чином, ви зменшите ризик появи прусаків та тарганів у вашому будинку.

Щодня виносите сміття – чистий будинок і відсутність кормової бази у вигляді харчових відходів, не приваблюють тарганів.

Поставте дрібну сітку на всі вентиляційні отвори, таким чином, ви запобігете міграції тарганів у вашу квартиру від сусідів.

Дотримуючись цих простих чотирьох правил, Ви убезпечите свій будинок від появи тарганів та інших комах.