Знищення Блох Дніпро

від 17.50 грн за кв.м.
Знищення Блох Дніпро
Дезінсекція відБлох (всі види)
Метод дезінсекції:Холодний Туман, Гарячий Туман
Мінімальний час:20 хвилин
Тип приміщення:квартири, будинки, котеджі, готелі, бази відпочинку, готелі
Мінімальна вартість:700 гривень

Дез-Кіллер надає комплексні послуги зі знищення бліх у місті Дніпро та по всій Дніпропетровській області. Ми готові виїхати до вас протягом 30 хвилин і провести професійну дезінсекцію, яка позбавить Вас кровососних паразитів раз і назавжди.

Обробка від бліх проводиться препаратами імпортного виробництва. Усі препарати пройшли необхідну сертифікацію та дозволені до застосування у дошкільних та шкільних закладах, а також на харчових виробництвах.

Застосовувані методи обробки від бліх

Обробка від бліх генератором Холодного Туману – принцип роботи заснований на розпиленні інсектицидів за допомогою високого тиску через форсунки генератора На відміну від стандартного аерозольного методу, туман поширюється територією всього приміщення, проникаючи у важкодоступні місця.

Примітка: Обробка від бліх холодним туманом ідеально підходить при середніх ступенях зараження, і при низькому рівні захаращення приміщення.

Переваги обробки:

  • Висока швидкість обробки від бліх.
  • Інсектициди наносяться тонким шаром.
  • Розпилювана речовина у 90% випадків потрапляє у всі важкодоступні місця.

Обробка гарячим туманом – принцип роботи заснований на нагріванні хімічного розчину до рівня пари з подальшим розпилюванням. Пара заповнює собою весь об’єм приміщення, проникаючи у всі важкодоступні місця.

  • Підходить для будь-яких приміщень, заражених бліхами
  • Знищує всіх бліх з першого разу
  • Проникає у всі важкодоступні місця у 100% випадків

Вартість обробки від бліх

Вартість знищення бліх залежить від обраного методу обробки, розміру приміщення та ступеня зараження. Нижче наведено вартість обробки типових міських квартир.

Тип Приміщеннягаз із запахомГаз без запаху
Кімната в гуртожиткувід 700 UAHвід 800 UAH
1-кімнатна квартиравід 800 UAHвід 900 UAH
2-кімнатна квартиравід 800 UAHвід 1000 UAH
3-кімнатна квартиравід 900 UAHвід 1100 UAH
4-кімнатна квартиравід 1000 UAHвід 1200 UAH
Будинок: від 100м2від 1000 UAHвід 1200 UAH

Для власників приватних будинків, власників бізнесу, держустанов та керуючих компаній діють спеціальні ціни на дезінсекцію від бліх. Вартість розраховується від складності обробки та квадратури приміщення, що обробляється. Дізнатись вартість обробки Ви можете у наших менеджерів.

Переваги професійної обробки від бліх

Ми не говоримо, що бліх самотужки вивести не можна, ми просто розповімо Вам про наші переваги, а подальше рішення за вами.

Безпека – всі інсектициди від бліх, які ми використовуємо, пройшли необхідну сертифікацію та є абсолютно безпечними для людини та домашніх тварин.

Висока ефективність – Знищення бліх у приміщенні відбувається за одну обробку. Хімічні речовини, які ми використовуємо, знищують дорослу особину і руйнують оболонку блошиних яєць, що призводить до смерті потомства і запобігає повторному зараженню в приміщенні.

Збереження меблів – для кожного приміщення спосіб обробки та препарати від бліх підбираються індивідуально нашими фахівцями. При обробці житлової квартири використовуються спеціальні хімічні склади, які не залишають запаху та слідів на меблях.

Економія вашого часу – обробка приміщення проводитися за допомогою професійних інструментів і займає всього кілька годин.

Гнучка цінова політика – ми завжди йдемо назустріч клієнту, при великих обсягах ми готові надати спеціальні ціни.

Гарантія на обробку – на всі виконані роботи надається гарантія від нашої компанії

Як підготувати приміщення перед обробкою

Винесіть все сміття – так набагато простіше визначити рівень зараження приміщення бліхами.

Проведіть вологе прибирання – протріть підлогу вологою ганчіркою у всіх кімнатах квартири, де планується проведення дезінсекції від бліх.

Приберіть предмети особистої гігієни – препарати від бліх хоч і безпечні для людини, але все ж таки рекомендується всі предмети особисто гігієни скласти в поліетиленові пакети і прибрати в кімнату , яка не буде оброблена.

Приберіть посуд та продукти харчування – відкриті продукти можна скласти в холодильник, посуд потрібно буде прибрати з місця проведення дезінсекції.

Профілактика від бліх після обробки

Підтримуйте чистоту в квартирі – рекомендуємо робити вологе прибирання із застосуванням миючих засобів двічі на тиждень.

Профілактика домашніх тварин від бліх – рекомендуємо використовувати анти блошині нашийники та краплі. Щонайменше раз на два місяці мити домашнього вихованця з використанням спеціальних шампунів для тварин. Регулярно прати підстилку, на якій спить ваш чотирилапий друг.

Проводити дератизацію від щурів та мишей – ця рекомендація є актуальною для власників приватних будинків.