Знищення Мурах Дніпро

Знищення Мурах Дніпро
Дезінсекція відМураха Чорна (Садова) Мураха Руда (Домова)
Метод дезінсекції:Холодний Туман, Великокропельний спосіб, Приманочний метод
Мінімальний час:20 хвилин
Тип приміщення:квартири, будинки, готелі, бази відпочинку, ресторани, магазини, склади
Мінімальна вартість:від 700 Гривень

Наша компанія Дез-Кіллер займається професійним знищенням різних видів мурах у житлових та нежитлових приміщеннях, а також обробкою відкритих територій. Ми надаємо свої послуги по Дніпру та всій дніпропетровській області. Нашими послугами можуть скористатися власники приватних домогосподарств, квартир, власники бізнесу та державні установи.

Наші дезінсектори готові виїхати до вас і вирішити проблему зі знищенням мурах.

 • У квартирі, Приватному будинку, Дачній ділянці.
 • У міських парках та Скверах.
 • Пришкільної території
 • У виробничих приміщеннях, складах.
 • У магазині, кафе, ресторані.
 • На відкритій території будь-якої площі.

Ми використовуємо методи знищення мурах

Холодний Туман – цей метод обробки застосовується нами лише у закритих приміщеннях. Для створення холодного туману використовується принцип роботи небулайзера, тобто водний розчин з вмістом хімікату розщеплюється високим тиском до холодної пари, і розпорошується по об’єму всього приміщення спеціальним приладом. Спосіб обробки зарекомендував себе як недорогий, швидкий та ефективний проти рудих мурах та інших членистоногих комах, що мешкають у будинку чи квартирі.

Крупно-краплинний спосіб – обприскування, використовується тільки при обробці відкритих територій, таких як городи, сади, парки, сквери. Для знищення мурах застосовуються спеціальні промислові обприскувачі, хімічний розчин виготовляється на водній основі. У процесі дезінсекції краплі препарату осідають на листі рослин, траві, стовбурах дерев і створюють отруйний для мурах бар’єр. Суть методу такої обробки зводиться до наступного – мурахи, потрапляючи на оброблену отрутою територію, одержують зараження, потім прямують до мурашника. Зрештою, гине практично вся колонія комах.

Приманковий метод – як випливає з назви, заснований на розміщенні приманок з отрутою для мурах. Застосовується при малих ступенях зараження об’єктів, або як профілактичний захід на додаток до одного з вище вказаних методів.

Переваги професійної дезінсекції від мурах

Безпечні для людини препарати – всі інсектициди, які ми використовуємо, пройшли необхідну сертифікацію і є абсолютно безпечними для людини і домашніх тварин.

Якщо обробляти самостійно: Більшість отрут від мурах, які продаються в магазинах, вважаються високотоксичними і становлять загрозу здоров’ю людини.

Ефективність знищення мурах – інсектициди для обробки підбираються індивідуально дезінсектором. Підбір препарату залежить від виду мурах, що мешкають у вас, типу приміщення і обсягу зараження. Від правильно підібраного хімікату залежить якість обробки.

Самостійна обробка: Для того, щоб правильно підібрати отруту в магазині, потрібно знати вид мурах, і розуміти який тип інсектицидів на них діє.

Не залишається слідів після обробки – ми застосовуємо щадні інтер’єр способи обробки приміщення. Після знищення мурах у вашій квартирі, слідів та запаху не залишиться. Ми дбаємо про збереження ваших меблів.

Обробка самотужки: практично всі аерозолі, що продаються на території України від комах, мають їдкий запах і залишають сліди, що важко виводяться.

Гарантія на обробку від мурах – на всі види робіт з дезінсекції та дератизації ми надаємо гарантію та виконуємо свої гарантійні зобов’язання перед клієнтом.

Обробка купленими засобами: Виробники отрут і препаратів від мурах не дають гарантій на повне знищення шкідників. Всі дії зі знищення мурах ви робите на свій страх і ризик.

У світлі всіх вищеперелічених переваг, варто сказати про швидкість обробки та її вартість. Ціна більшості препаратів від мурах починається від 100 гривень за аерозольний балон. Одного балона вистачить у кращому випадку на пару кімнат, 20 квадратних метрів. Але якщо діюча речовина була підібрана неправильно, або обробка проводилася не за інструкцією, то доведеться знову йти в магазин, купувати отруту і робити повторну спробу самостійно. позбутися мурах. Це, в свою чергу, витрачений ваш час і, звичайно ж, гроші. Ми ж пропонуємо професійну дезінсекцію з гарантією, яка проводитиметься в найкоротші терміни. А за ціною вона часом у рази менша за спробу самостійної обробки приміщення незрозумілими хімікатами.

Ціни на дезінсекцію від мурах

Вартість обробки приміщення від мурах розраховується індивідуально. Єдиного прайсу на цей тип дезінсекції немає. Для того щоб сформувати вартість, нам треба розуміти рівень зараження, вид мурах від яких потрібно проводити дезінсекцію і, звичайно ж, тип приміщення (закрите приміщення, квартира, будинок, склад або відкрита територія).

Нижче в таблиці вказано мінімальну вартість обробки квартир та будинків стандартного планування за допомогою холодного туману від мурах.

Тип приміщенняКрупнокрапельнийПриманковий
1 кімната в гуртожиткувід 700 UAHвід 700 UAH
1-кімнатна квартиравід 800 UAHвід 800 UAH
2-кімнатна квартиравід 900 UAHвід 900 UAH
3-кімнатна квартиравід 1000 UAHвід 1000 UAH
4-кімнатна квартиравід 1100 UAHвід 1100 UAH
Будинок: від 100м2Від 1100 UAHвід 1100 UAH

Примітка: У таблиці наведено вартість для фізичних осіб. Для юридичних осіб діють спеціальні ціни, вартість обробки приміщень та території від мурах розраховується в індивідуальному порядку.

Плюси роботи з нами

 • Всі наші дезінсектори працюю цілодобово, ми виїдемо в потрібний для вас час.
 • Працюємо легально, маємо всі необхідні дозвільні документи.
 • Перед обробкою проводимо безкоштовну консультацію клієнтів.
 • Надаємо повну інформацію про хімікати, що використовуються.
 • Працюємо за готівковим та безготівковим розрахунком.
 • На всі типи дезінсекції надаємо гарантію.
 • Здійснюємо пост гарантійне обслуговування.
 • У нас найдоступніші ціни на обробку від мурах у регіоні