Видалення цвілі та грибка Дніпро

Видалення цвілі та грибка Дніпро
Дезінфекція відЦвілі та Грибка
Метод дезінфекції:Механічні та Хімічний
Тип приміщення:Квартири, Будинки, Комерційні
Мінімальна вартість:900 гривень

Наша компанія, Дез-Кіллер, допоможе провести дезінфекцію від плісняви та чорного грибка у вашому будинку. Ми гарантуємо повне знищення шкідливих мікроорганізмів лише за одну обробку. Для знищення патогенів використається сучасна методика обробки.

Послуги дезінфекції надаються по місту Дніпро та всій дніпропетровській області. Ми працюємо як з приватними особами, так і з представниками малого та середнього бізнесу. Ви можете замовити знищення грибка у квартирі, будинку, підвалі, магазині чи складському приміщенні. Наша цінова політика та якість дезінфекції вас приємно здивує.

Застосовувані нами способи знищення грибка та цвілі

Для боротьби з пліснявою використовується комбінований метод обробки. Спочатку ми проводимо зачистку зараженої поверхні механічним способом, таким чином, ми порушуємо загальну цілісність грибниці та запобігаємо поширенню суперечок. Після цього, на оброблену поверхню наноситься спеціальна хімічна речовина з високою здатністю, що проникає, дезінфектант. Він знищує грибкову плісняву безпосередньо зсередини, що у свою чергу запобігає повторній появі вогнищ забруднення грибком у приміщенні.

Вартість знищення плісняви

Вартість вказана для приватних осіб за обробку квартир стандартного планування. Для власників бізнесу, держустанов та керуючих компаній діють спеціальні ціни на обробку від плісняви та грибка.

Тип приміщенняВартістьГарантія
1-кімнатна квартиравід 900 UAH12 місяців
2-кімнатна квартиравід 950 UAH12 місяців
3-кімнатна квартиравід 1000 UAH12 місяців
4-кімнатна квартиравід 1100 UAH12 місяців


Чому при видаленні цвілі вибирають нашу Службу

Досвід роботи – ми працюємо на ринку санітарних послуг дезінфекції від плісняви та грибка понад 10 років.

Мінімальний час обробки – у 90% випадків ми гарантовано видалимо цвіль, і грибок лише за один день.

Обробка від цвілі безпечна для людини – всі застосовувані нашими майстрами препарати пройшли необхідну сертифікацію та абсолютно безпечні для людини та домашніх тварин.

Без слідів та плям на меблях – наша хімія не залишає слідів обробки та запаху в приміщенні.

Ми працюємо в режимі 24/7 – Наш спеціаліст приїде та проведе дезінфекцію квартири від грибка у зручний для Вас час.

Доступні ціни – ми працюємо безпосередньо з постачальниками всіх хімічних препаратів, а це дають нам конкурентні переваги з аналогічними компаніями.

Гарантія на обробку – ми працюємо офіційно та на всі роботи надаємо гарантію.