Знищення Мишей Дніпро

Знищення Мишей Дніпро
Дератизація від:Домові та Польові Миші
Спосіб обробки:Хімічний та Механічний Метод, Пастки
Тип приміщення:Приватні будинки, підвали, горища, квартири, склади, магазини, зерносховища
Мінімальна вартість:500 Гривень

Дез-Кіллер надає комплексні послуги з дератизації житлових та нежитлових приміщень від мишей. Ми працюємо по місту Дніпро та всій Дніпропетровській області. Послуги дератизації надаються приватним особам, власникам бізнесу, комунальним підприємствам та ОСББ. Обробку проводять із застосуванням сертифікованих препаратів імпортного виробництва.

Ми використовувані методи дератизації від мишей

Механічно-фізичний метод знищення мишей заснований на застосування спеціально розроблених нами пасток, мишоловок. Така обробка ідеально підходить за низької чисельності популяції сірих шкідників. Також може бути використана як профілактичний захід боротьби з мишами. Застосовується у квартирах, приватних будинках, у закладах громадського харчування та на різних харчових виробництвах.

Метод, заснований на використанні приманок, застосовується в комплексі з механічним знищенням гризунів. Спеціальні приманки з отрутою розкладаються на периметрі всіх приміщень, де виявлено сліди мишей. До отрути, що ми використовуємо, у мишей імунітету немає. Спосіб обробки дозволено до застосування у квартирах, приватних будинках, у закладах громадського харчування та на різних харчових виробництвах.

Хімічна обробка газом і сипучими отрутами – такий метод використовується при великій популяції мишоподібних гризунів та щурів. Використовується для обробки великих об’єктів нежитлового призначення (склади, підвали, виробничі приміщення).

Вартість знищення мишей

Вартість дератизації від мишей залежить від їх чисельності на об’єкті, що обробляється, типу самого об’єкта (квартира, будинок, підвал, склад, магазин ) де планується обробка та застосовуваного способу дератизації. Для житлових приміщень ми застосовуємо комбінований метод, механічна обробка + приманки.

Мінімальна вартість такої обробки в невеликому житловому приміщенні 500 гривень

Для нежитлових приміщень ми використовуємо спеціальний газ та сипучі отрути.

Примітка: Для комунальних підприємств, ОСББ, державних організацій, а також власників бізнесу – діють спеціальні ціни. При великих обсягах обробки Ви можете розраховувати на суттєві знижки від нашої компанії.У вартість дератизації від мишей входить:

 • Час роботи нашого спеціаліста на об’єкті;
 • Вартість препаратів для проведення дератизації;
 • Вартість використовуваних пасток.

Зверніть увагу, виїзд нашого фахівця – дератизатора на об’єкт, для проведення первинного аудиту здійснюється безкоштовно. (Тільки містом Дніпро)

Плюси співпраці з нашою компанією

Ми працюємо на ринку санітарних послуг для населення та бізнесу більше 10 років, маємо досвід та необхідний рівень кваліфікації для ефективного знищення різних видів гризунів. Замовляючи обробку у нас, ви можете бути впевнені, що ваші проблеми з мишами закінчилися і більше вони вас турбувати не будуть.

 • Безкоштовний виїзд фахівця.
 • Безкоштовні консультації щодо дератизації.
 • Ми працюємо по всій Дніпропетровській області.
 • Працюємо в режимі 24/7, приїдемо у зручний для Вас час.
 • Використовуємо лише сертифіковані отрутохімікати.
 • Індивідуальний підхід до кожного замовлення.
 • Виконуємо роботи на великих об’єктах.
 • 100% ефективність знищення гризунів на об’єкті будь-якої площі.
 • Даємо гарантію на обробку від мишей та виконуємо свої гарантійні зобов’язання.
 • Гнучка цінова політика – ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам.