Компанія DezKiller надає послуги з дезінфекції квартир та будинків, дератизації, та дезінсекції у місті Дніпро та Дніпропетровській Області. Компанія співпрацює не тільки з приватними особами, але і з комерційними організаціями, а також з будинковими компаніями, що управляють типу ОСББ.

Що таке дезінфекція і для чого вона застосовується?

Дезінфекція це дії спрямовані на знищення патогенних мікроорганізмів і знезараження приміщень, а також для профілактики виникнення небезпечних захворювань.

Приміром, обробка більшості приміщень у лікарні необхідна, щоб уникнути поширення хвороботворних мікроорганізмів з однієї ділянки по всій будівлі. Сучасні методи дезінфекції дозволяють знизити ризик такого зараження та уникнути епідемій.

Для захисту людини від різних інфекцій і хвороб потрібна професійна дезінфекція, яку проведуть для вас співробітники нашої дезстанції в Дніпропетровську.

Наші послугиВиди дезінфекції

Знезараження приміщень від бактерій та вірусів може бути двох видів: осередкова та профілактична санітарна обробка.

Перший вид дезінфекції, що проводиться

Вогнища дезінфекція являє собою знищення певних ділянок у місці зараження, і включає:

Прикінцеву дезінфекцію, під час якої повністю знищується вогнище зараження у приміщенні, та усуваються причини виникнення зараження. Така обробка проводиться одноразово, після неї слідує планова обробка або поточна.

Поточна обробка, спрямована на попередження появи вогнищ мікроорганізмів. Поточна дезінфекція проводиться регулярно. Зазвичай ця обробка проводитиметься силами клієнта, якщо такої можливості немає, тоді цю послугу замовляють у сторонній компанії.

Другий вид дезінфекції

Профілактичну дезінфекцію приміщень рекомендується проводити систематично, з метою запобігти появі, поширенню та накопиченню збудника захворювання.

Використовувані методи дезінфекції

Механічний метод включає знищення зараженого вогнища в приміщенні шляхом вологих прибирань, фільтрації води, провітрювання та видалення заражених предметів з приміщення . При механічній дезінфекції застосовуються різні способи, такі як кварцювання, обробка побутових предметів гарячою водою, видалення великих вогнищ зараження зі стін та стелі фізичним способом, обробка гарячою водяною парою.

Хімічний метод – це знищення джерела захворювання за допомогою нанесення спеціальних хімічних препаратів. Цей спосіб є одним із найчастіше використовуваних, оскільки за допомогою препаратів, можливо, дезінфікувати майже будь-яку поверхню, не завдавши їй непоправної шкоди.

Комбінований метод складається з поєднання декількох видів дезінфекції, наприклад, після механічної дезінфекції застосувати хімічні речовини для видалення вогнища зараження з важкодоступних ділянок приміщення.

Біологічна дезінфекція є вузькоспрямованим видом знезараження, тому що при ній використовуються обробка бактеріями. Бактерії знищують мікроорганізми-збудники хвороб. Такий метод використовується для очищення стічних вод, для обробки приміщень не застосовується.

Вибір методу залежить від рівня зараження, кількості вогнищ і типу приміщення, що обробляється. Наша мета при проведенні дезінфекції – досягнення максимального захисту людини від збудників захворювань.

Де ми проводимо дезінфекцію:

Обробка житлових приміщень, до них належать квартири, приватні будинки, котеджі, готелі, готелі, хостели та бази відпочинку.

Обробка приміщень нежитлового призначення, ми проводимо дезінфекцію на складах, виробництвах різного типу, у підвалах та горищах будівель.

Проводимо обробку приміщень торгового призначення, такі як магазини, супермаркети та кіоски.

Працюємо із закладами громадського харчування, сюди входять кафе, ресторани, бари та їдальні.

Що включає дезінфекція від Дез-Кіллер

Аудит – наш дезінфектор виїжджає до Вас і проводить вивчення санітарного стану об’єкта, визначає тип зараження, причину виникнення та підбирає необхідний метод обробки. Складає план дезінфекційного заходу.

Проводимо вогнищеву дезінфекцію згідно з затвердженим планом, нашим фахівцем можуть бути використані як хімічні речовини, так і механічний спосіб усунення зараження. Найчастіше застосовується комбінована методика. Залежно від типу зараження та кількості вогнищ, санітарна обробка може проводитись у кілька етапів.

Аудит після дезінфекції – через деякий час після обробки, проводитися повторний аудит об’єкта, якщо результат аудиту буде незадовільний, то проводитися повторна дезінфекція приміщення.