Дератизація – це санітарна обробка приміщень, різного цільового призначення, від щурів та мишей. Дератизація включає цілий комплекс різних заходів, профілактичного та винищувального характеру.

Ліквідація гризунів — це важливий крок до поліпшення санітарно-гігієнічних умов життя населення, а також першочерговий захід для боротьби з різними захворюваннями епідемічного характеру. >

Компанія Дез-Кіллер надає послуги зі знищення всіх видів гризунів по Дніпру та дніпропетровській області. Для боротьби з щурами і мишами в приміщеннях житлового призначення ми використовуємо метод приманки (застосування отрут), і метод фізичного знищення гризунів (пастки власної розробки). Для знищення гризунів у нежитлових приміщеннях великого обсягу використовується газова обробка. Дератизацію проводять фахівцями з великим досвідом роботи у цій сфері санітарних послуг.

Наші послугиЯк проводитися дератизація

Етап перший – наші фахівці виїжджають на об’єкт та проводять аудит. На цьому етапі визначається вид, чисельність популяції гризунів, способи їх проникнення та подальшого пересування територією об’єкта, що обстежується.

Етап другий – на підставі отриманих даних, після проведеного аудиту, вибирається метод обробки приміщення, а із замовником узгоджується час проведення дератизаційних заходів.

Етап третій – наші фахівці, згідно з раніше обраною методикою дератизації, проводять винищення популяції гризунів на об’єкті.

Етап четвертий – через деякий час наші фахівці виїжджають на оброблений раніше об’єкт, і проводять контрольне обстеження. Якщо виявили присутність гризунів, то проводять повторну обробку об’єкта.

Переваги послуг дератизації від Дез-Кіллер

Досвід роботи – наша компанія надає послуги дератизації більше 10 років. Ми працюємо з 2008 року

Якість обробки – ми використовуємо власну методику знищення гризунів, як правило, у 99% випадків повторна обробка від щурів та мишей не потрібна.

Кваліфіковані фахівці – всі наші співробітники щороку проходять курси підвищення кваліфікації. Ми знаємо про знищення гризунів.

Працюємо цілодобово – Наші фахівці виїдуть до Вас на об’єкт у будь-який зручний для вас час. Ми працюємо у режимі 24/7.

Ми працюємо офіційно – у нас є всі необхідні документи для проведення санітарних робіт у сфері дератизації, дезінфекції та дезінфекції.

Гарантія на послуги з дератизації – ми працюємо за договором, на всі виконані роботи надається гарантія.

Гнучка цінова політика на послуги дератизації – у нас найдоступніші ціни в дніпропетровській області. Ми завжди йдемо назустріч клієнту, особливо коли питання стосується великих об’єктів.

Відгуки клієнтів про нашу роботу